Bahsegel

Yıllardır sektörde olan Bahsegel, Curacao yasaları çerçevesinde kurulmuştur. Hatta lisans doğrulamasına uygun olan sitelerden bir tanesidir. 8048 sıra numarası ve lisans sertifikası eşliğinde zaman kaybetmeden doğrulama işlemlerine başvurabilirsiniz. Bunun yanı sıra:

  • Antillephone N.V. tarafından denetlemelere yer verilir.
  • SSL veri şifrelemelerine de sahiptir.

Evolution Gaming, Yggdrasil ve Playson gibi oyun sağlayıcılarını da paylaşmaktan geri kalmıyor. Tüm bu bilgilere karşı hem güvenli hem de kaliteli siteler arasında gösterilir. Sadece güncel adresi kullananlar erişim sağlayarak üyesi olabilir ve siteyi yakından incelemeye başlayabilir.

Giriş Bahsegel GİRİŞ
Puan
Bonus 2000 TL %200 Hoş Geldin Bonusu
Para Yatırma 50
Para Çekme 50

Bahsegel Giriş

Sahip olduğu yasal izinlerden kaynaklı güven verse de zaman zaman engellenir. Nitekim BTK Curacao lisansına sahip olan siteleri kabul etmez ve adreslerini bloke eder. Bahsegel giriş uzantısı engellendiği için bu alanda değişikliğe gider. Tekrardan sitenin açılması ve pazara katılması adına:

-Adres Güncellemeleri: Giriş adresi engellerin hemen arkasından güncellenir. Üyelerin zaman kaybetmeden tekrardan oturum açmalarına imkan tanınır. Öyle ki her bir hesap aynı şekilde yeni adrese taşınır.

-Adres Paylaşımları: Güncel adresi adına çeşitli platformlardan paylaşımda bulunması da işinizi kolay hale getirecektir. Özellikle de Twitter ile Telegram bunlar arasında başı çeker. Aynı zamanda forumlardan hem duyurulara hem de giriş linklerine yer vererek yol gösterir.